Meie teenused

info ja tellimine

Kiireloomulised torutööd

01.

Torutööd.com teostab kiireloomulisi torutöid. Enimlevinud materjalid on meil alati auto peal olemas, et ei tekiks ajalist viivitust objekti lõpetamiseks.

 

ummistuste likvideerimine

02.

Likvideerime tekkinud ummistused, kasutades selleks professionaalseid masinaid .110mm-160mm torustiku puhul kasutame 22mm diameetriga trossi, mida ajab ringi selleks ettenähtud masin. Köökides ja vannitubades kasutusel olevate 50mm-75mm torustike jaoks kasutame 16mm diameetriga trossi.

ummistuste likvideerimine

Külmunud torustiku sulatamine

03.

Külmunud torude sulatamine on teenus, mis aitab Teid külmunud torude puhul, tuginedes pikaajalisele kogemusele oleme võimelised pakkuma antud probleemidele lahendusi, kasutades spetsiaalseid seadmeid.

Sanitaartehnika paigaldus ja remont

04.

Kui vahetust või remonti vajab segisti, wc-pott, vann, sifoon või muu sanitaartehnika siis saame selle teostamisega aidata juba samal päeval.

Elektriboilerite paigaldus ja remont

05.
Kvaliteetsed ning asjatundlikud elektriboilerite paigaldus ja hooldustööd

Sooja vee olemasolu on oluline igas majapidamises. Sellepärast on Andsan Torutööd valmis pakkuma asjatundliku abi järgmisel või juba tellimusega samal päeval.

vee- ja kanalisatsiooni Torustiku paigaldus

06.

Torutööd.com teostab erinevaid torutöid. Uue maja ehitusel või vana renoveerimisel saame abiks olla paigaldusel veetorustikust kuni põrandakütte süsteemideni.